KONST / Litografier / Färglitografi 12735166
nr 1273 5166
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, löst blad, EA-upplaga, signerad, bladets mått: 56x60 cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2019
kl 21:02:39
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)