KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398281

nr 1239 8281

Gunela Ã…hrberg

(1930-2008), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -71. Motivet: 31x37 cm

Gunela Åhrberg, svensk bildkonstnär född 1930, död 2008.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 mars 2019
kl 20:26:27

Gunela Ã…hrberg

Läs mer om Gunela Ã…hrberg