ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 12398220

nr 1239 8220

PASTEL

John E Hedberg, Ã…. Signed, dated 1964, 19x44,

John E Hedberg, Ã…. Signerad, daterad 1964,19x44

Monday Mars 4 2019
at 20:23:33