KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166063

nr 1716 6063

Marcus Jakobsson, Signerad, "NYC" New York. Olja på duk, 50x20, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 19:53:41