KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346169

nr 1434 6169

Gustaf Skoglund

(1923-2003), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x65cm

Gustaf Skoglund, svensk målare, tecknare och grafiker född 1923, död 2003 .

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 29 november 2021
kl 18:58:45

Gustaf Skoglund

Läs mer om Gustaf Skoglund