KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143233
*
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2023
kl 20:41:00
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42
*
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2023 |
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42



