KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166029
nr 1716 6029
Oidentifierad konstnär. Signerad Elise, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x24
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:33:00
8/8 10:28:55
100 kr
11/8 16:18:21