KONST / Litografier / Serigrafi 11482550

nr 1148 2550

Serigrafi

Ann-Margret Olson, signerad och numrerad 61/220, motivet: 35x30

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:57:06