KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526698

nr 1752 6698

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, segelbåtar. Olja på pannå, 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:44:03

9/1 13:58:19 1      300 kr
11/1 20:25:25 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman