KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098312
nr 909 8312
Akvarell
EA Foster, vattendrag, signerad, motivet: 36x20
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:28:13
100 kr
150 kr