KONST / Litografier / Färglitografi 8605461
nr 860 5461
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 60x47
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:21:43
13/11 15:38:54
350 kr
18/11 16:38:27
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg