KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102046
nr 1710 2046
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Vi två". Signerad. Olja på duk, 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x21 cm
måndag 16 juni 2025
kl 19:27:04
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann