KONST / Litografier / Litografi 8767696
nr 876 7696
Inge Schiöler
(1908-1971), Sverige
Litografi, Inge Schiöler (1908-1971), Landskap, signerad 1969, 217/360 motivet: 39x30
Inge Schiöler, bildkonstnär född 1908 i Strömstad, död 1971 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:56:32
3/2 17:20:02
17 feb
Inge Schiöler
Läs mer om Inge Schiöler