ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 10827056
nr 1082 7056
Gunghäst
Holland, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:32:48
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)