FURNITURE / Chairs and Stools / Windsor-style chairs 10447364
nr 1044 7364
WINDSOR-STYLE CHAIRS
4 pcs, wear, damages.
4 st
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday June 20 2016
at 19:49:41
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)