KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17475182

nr 1747 5182

Kaj Beckman

(1913-2002), Sverige

Tusch, 2 st, Kaj Beckman (1913-2002), Sverige, Signerad, yttermått inklusive ram: 70x54 ca

Karin, Kaj, Beckman, född Thelander, svensk målare född 1913, död 2002.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:39:43

7/12 09:31:27 1      Vinnande bud

Kaj Beckman

Läs mer om Kaj Beckman