KONST / Litografier / Färglitografi 13475104
nr 1347 5104
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Blått partitur". Signerad, numrerad 178/250, daterad 1990. Bladets mått: 62x78cm, oramat löst blad
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:25:33
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson