KONST / Ramar / Ram 6046075

nr 604 6075

Ram

Sent 1800-tal, Förgylld, 60 x 47

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 oktober 2009
kl 19:17:32

Tilgman Keramik