LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 9205031
nr 920 5031
FLOOR LAMP
1950s, 3-branched, skärmar med skador.
50-tal, 3-armad
Condition: skärmar med skador
800
SEK 500
Monday October 27 2014
at 20:15:14
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
FLOOR LAMP
Condition: skärmar med skador
nr 920 5031
FLOOR LAMP
50-tal, 3-armad
Condition: skärmar med skador
| Estimate: | 800 |
| Sold: | SEK 500 |
Monday October 27 2014 |