KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434253
nr 1143 4253
Etsning
Auguste Renoir, signerad i plåten, 11,5x7,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:58:03
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)