ART / Oil paintings / Oil painting 12475337

nr 1247 5337

János Czenz

(1885-1960), Ungern

Janos Czenz, Sittande kvinna, signed. Oil on canvas, 60x46,

OIL PAINTING, Sittande kvinna, Signerad. Olja på duk, 60x46 cm

Yes

1500

SEK 1800

Monday April 8 2019
at 19:14:49