MÖBLER / Bord / Bord 11676122
nr 1167 6122
Bord
orientaliskt, diameter: 76, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:37:24
5/3 17:23:40
100 kr
5/3 20:32:24