MÖBLER / Bord / Bord 11676122

nr 1167 6122

Bord

orientaliskt, diameter: 76, höjd: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 mars 2018
kl 20:37:24

5/3 17:23:40 1      100 kr
5/3 20:32:24 2      Vinnande bud

Superellipsbordet