KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9339035

nr 933 9035

Blandteknik

Signerad, 1966, 43x42

Utrop:

600 kr

söndag 21 december 2014
kl 18:25:18