GLASS & CERAMICS / Ceramics / Golvvas 4286443

nr 428 6443

Golvvas

Lenght: ()

Vicke Lindstrand, höjd: 44 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 450

Monday September 18 2006
at 16:00:00

15/9 10:31:22 1      400 kr
18/9 15:27:19 2      Vinnande bud