KONST / Litografier / Färglitografi 11795231
nr 1179 5231
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Ryska folksagor. Signerad, numrerad 21/60, motivet: 53x74 cm
måndag 23 april 2018
kl 18:10:32
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström