ART / Lithographs / Litograph in colors 12601269
nr 1260 1269
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad och dated Mathews 'Universal Blues' -78. Numrerad 20/85. Subject: 65x40 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad Mathews "Universal Blues" -78. Numrerad 20/85. Motivet: 65x40 cm
400
SEK 100
Monday June 10 2019
at 20:25:54
8/6 07:07:40