ART / Oil paintings / Oil painting 3743187
nr 374 3187
OIL PAINTING
Lenght: ()
signerad. "Blomstilleben" 54x44 (dukskador + färgbortfall)
100
SEK 550
Monday September 5 2005
at 16:00:00
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr