KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235584

nr 1423 5584

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad 88, "skymning över violett incident", bladets mått: 76x56cm, yttermått inklusive ram: 82x62cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:36:47

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér