KONST / Litografier / Färglitografi 9028328

nr 902 8328

Mogens Balle

(1921-1988), Danmark

Färglitografi, Mogens Balle (1921-1988), 211/230, signerad. -64, cobra-gruppen mm: 60x44

Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.

måndag 14 juli 2014
kl 20:29:38

Mogens Balle

Läs mer om Mogens Balle