KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16603280

nr 1660 3280

Sven O Palm, Signerad, stadsbild. Olja på duk, 48x39 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 18:27:37