FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9287605
nr 928 7605
CHAIRS
6 parts, Victorian style, wear, damages.
6 st, nyrokoko
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday December 1 2014
at 19:59:18
600 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)