MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13746276
nr 1374 6276
CARPET
oriental, 202x310cm, wear, damages.
orientalisk, 202x310cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 3000
Monday January 25 2021
at 19:10:19
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr