MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12533366
nr 1253 3366
Fåtölj
Erik Wörtz, Kolding, 1960-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:56:04
700 kr