KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861622
nr 1286 1622
Ingalill Sjöblom
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Ingalill Sjöblom, komposition, 45x65 cm. Signerad
Ingalill Sjöblom, svensk bildkonstnär född 1944 i Härnösand.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:02:20
4/11 14:17:39
Ingalill Sjöblom
Läs mer om Ingalill Sjöblom