KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409051
nr 1440 9051
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, "Öde strand, Hoburgen". Signerad. Olja på duk, 42x55, yttermått inklusive ram: 46x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:21:06
100 kr
150 kr
350 kr
500 kr
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger