KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17494128

nr 1749 4128

Blandteknik

Marianne Lundin, skepp. Signerad, blandteknik, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x51 cm

måndag 8 december 2025
kl 18:43:08

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer