KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177250
nr 1717 7250
Dominic Cyril Nazareen, Kvinnor. Signerad. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:43:09
100 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr