KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11334513

nr 1133 4513

Kopparstick

2 st, signerade S Shelley, motivet: 25x20

måndag 2 oktober 2017
kl 19:13:00