FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 15816236
nr 1581 6236
BOOKCASE
late gustavian style, mahogany, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Width: 104 cm. Width: 35 cm. Height: 140 cm, wear, damages.
sengustaviansk stil, mahogny, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Bredd: 104 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 140 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday November 27 2023
at 20:20:06
24/11 09:02:12
500 kr
27/11 15:48:45