FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 15816236

nr 1581 6236

BOOKCASE

late gustavian style, mahogany, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Width: 104 cm. Width: 35 cm. Height: 140 cm, wear, damages.

sengustaviansk stil, mahogny, mässingsbeslag, 3 st hyllplan. Bredd: 104 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 140 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 600

Monday November 27 2023
at 20:20:06

24/11 09:02:12 1      500 kr
27/11 15:48:45 2      Vinnande bud