KONST / Litografier / Färglitografi 17025066
nr 1702 5066
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 30x24 ca, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:13:20
300 kr
350 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg