KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599501
nr 1259 9501
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -56. Olja på duk, 35x46
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:07:55
2/6 19:59:19
2/6 20:50:39