KONST / Litografier / Färgserigrafi 15889179
nr 1588 9179
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 53/360, "Min blomstergård". Bildmått: 45x62 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:32:00
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Stina Sunesson
Läs mer om Stina Sunesson