ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11698243
*
nr 1169 8243
Spegel
nutida, 88x65
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2018
kl 20:25:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/3 09:51:23
1
100 kr
19/3 18:35:43
2
150 kr
19/3 18:42:16
3
400 kr
19/3 19:08:27
4
250 kr
19/3 19:08:27
3
300 kr (Budbetjänt)
19/3 19:09:02
4
350 kr
19/3 19:09:02
3
400 kr (Budbetjänt)
19/3 20:20:48
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1169 8243
Spegel
nutida, 88x65
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/3 09:51:23 | 1 | 100 kr |
19/3 18:35:43 | 2 | 150 kr |
19/3 18:42:16 | 3 | 400 kr |
19/3 19:08:27 | 4 | 250 kr |
19/3 19:08:27 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
19/3 19:09:02 | 4 | 350 kr |
19/3 19:09:02 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
19/3 20:20:48 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59