KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847344
nr 1684 7344
Hans Ripa (1912-2001), Sverige. Signerad, sydländsk stad. Olja på pannå, 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 67x76
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:47:02
2/3 20:51:41
100 kr
3/3 19:42:02