KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808019

nr 1480 8019

O Nyström, blomsterstilleben. Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm

Utrop:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:33:35