KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16655361
nr 1665 5361
Sture Berglund
(f. 1937), Sverige
Tusch, "Skärgårdstecken IX", monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Sture Berglund, svensk konstnär född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:57:10
3/12 13:49:58