ÖVRIGT / Diverse / Konsolhyllor 15936059
nr 1593 6059
Konsolhyllor
ett par, förgyllt trä, bredd: 19,5 cm, djup: 11 cm. Höjd: 21 cm
Kondition: skador, ena med lös del/lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:35:13
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)