KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9261541

nr 926 1541

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Akvarell , Harald Wiberg (1908-1986), "En småländsk man", signerad. 1934, 35x29

Kondition: skadad

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 november 2014
kl 19:59:51

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg