BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 9513688
nr 951 3688
Bordslampfot
mässing, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:46:05
29/3 21:35:38
Mässing