KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178060

nr 1217 8060

John Carlsson

(1896-1979), Sverige

Oljemålning, Kyrka. Signerad John Carlson, daterad 1972. Olja på pannå, 45x54 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:17:55

John Carlsson

Läs mer om John Carlsson